Yoga & Spor Salonu Isıtma

Rexva karbon ısıtıcı filmlerimiz, yoga salonu ısıtmada,spor salonu parke altı ısıtma da kullanılmaktadır.
Karbon filmle Isıtma Sistemi ,uygulamasından sonra üzeri parke ile kapatılır.   
Salonlarda, diğer ısınma yöntemleri için gaz hattı çekilmelidir bu da hem tadilat hem de ekstra maliyet gerektirir. Bu sistemlere göre hem daha az uygulama maliyeti olan hemde kırma-dökme ,tadilat gerektirmeyen Rexva elektrikli karbon ısıtıcı filmle yoga salonu zeminden ısıtma sistemi montajı bir günde tamamlanır.Size de yerden ısınmanın konforunu yaşamak kalır.Yoga salonunuzda ısıtıcı soba,sarkan kablolar yada radyatörlerin sebep oldugu görüntü kirliliği,hacim kaybı yaşanmaz. Sürekli zeminle temas halinde olan müşterileriniz, konforlu ısınır.
 
yoga salonu ısıtma
 
Yerden ısıtma sistemleri döşemenin altında kaldıkları için mekanların dilendiğince dekore edilmesine imkan tanır. Herhangi bir alan ya da hacim kaybına sebebiyet vermediği gibi, göze hoş gelmeyen radyatör panellerini saklamak için de harcanacak zaman ve paradan  tasarruf sağlar.  Elektrikli Yerden ısıtma, salon içerisindeki sıcaklığın hem yatay, hem de dikey eksende homojen dağılması sayesinde konforlu bir ortam sağlar. Karbon filmle zeminden ısıtarak, salonunuzu dört mevsim konforla kullanabilirsiniz.
Mevcut kullanılan salonlarda, tadilat-kırma,dökme yapılmadan,1 gün içerisinde parke altı ısıtma montajı tamamlanmaktadır.
 
spor salonu ısıtma
 
Özellikle zeminin doğrudan temas kurulan bir yüzey olduğu yoga salonlarında da zeminin mutlaka sıcak olması gerekir. Bu yüzden Beşiktaş’ta yer alan ve dört tarafı camdan oluşan bu ferah ve açık yoga salonunda da parke altı yer kaloriferi uygulaması tercih edildi ;
 
yoga salonu beşiktaş bebek
 
Yoga salonu ısıtma yada spor salonu zemin ısıtma sistemlerinde duvar tipi  termostatla sistemlerin sıcaklıkları kontrol altında tutulur.
Rexva Termostatlarımız yer sensörlü olarak çalışmakta olup zemin sıcaklığı 45 C kadar ısıtılabilir. 
 
 
Genellikle uygulaması, ekibimiz tarafından 1 günde tamamlanır.Parke altı ısıtma uygulamasında ,parkenizin 32.sınıf ısıya dayanıklı parke olması gerekmektedir.  
 
 
pe yalıtım
 
Yoga salonu ısıtmada ,Isıtıcı film altına  PE yalıtım uygulanmaktadır; Rexva Karbon film altına, 6 mm kalınlığında özel polietilen yalıtım döşemekteyiz,bu malzeme ısı yalıtımı sağlar .
 
Yerden ısıtma sistemlerinin pek çok avantajı bulunuyor, bu avantajların en önemlisi ise ısının tüm zemine homojen olarak yayılıyor olması. Döşeme altına yayılan karbon film ısıtıcılar sayesinde bu uygulamaya sahip yaşam alanlarında ısı değişiklikleri ve dengesizlikleri olması mümkün değil. Bu yüzden de yerden ısıtmalar, özellikle spor salonları gibi ticari işletmeler için en ideal seçenek olarak öne çıkıyor.
 
Yer kaloriferi olarak da adlandırılan bu sistemin oldukça sağlıklı olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Uzmanlara göre insanın beden yapısı gereği en az üşüdüğü ortamlar ısının yerden yükselerek odaya yayıldığı ortamlar. Aynı sıcaklıktaki iki odada sıradan bir ısıtma sistemine sahip olan odada özellikle ayaklarınızın üşümesiyle yeterince ısındığınızı hissedemeyebilirsiniz, yerden ısıtma sistemine sahip olan odada ise çok daha rahat ve sıcak hissedersiniz. Zaten bu yüzden, evlerimizi ısıtmak için en önemli ögenin halılar olduğunu ve zemini soğuk olan yaşam alanlarının çok daha zor ısındığını biliyoruz.
 
Yerden ısıtma sistemleri standart sıcaklıklarda çok daha fazla konfor sağladıkları ve ayrıca ısıyı tüm alana homojen şekilde yayarak ısı kaybına olanak vermedikleri için enerji tasarrufu açısından da avantajlı bir seçenek.
 
Karbon filmle elektrikli yerden ısıtma sistemleri oldukça güvenli ve pratik bir montajla hazırlanıyor. Uygulama yapılacak bölgenin en alt katmanına dayanıklı ve dirençli bir malzeme olan polietilen kullanılarak yalıtım yapılıyor. Daha sonra yüksek teknoloji ürünü olan karbon–metal karışımından üretilen ısı kaynakları zemine yerleştiriliyor ve filmlerin üzerine ise uygun kalite ve özelliklerdeki (32.sınıf) parkelerin montajı yapılıyor.Karbon filmlerin derece ve açıp kapama kontrolleri ise duvara monte edilen termostatlarla kolaylıkla yapılabiliyor.Termostatlarımız yer sensörlü olarak çalışmakta olup zemin sıcaklığı 45 C kadar ısıtılabilir. Isıyı termostat ayarı ile istediğiniz düzeyde tutmak da mümkün.
 
 
 
 

İletişim

REXVA
İstanbul,TÜRKİYE

TEL 0212 424 01 26
GSM 0534 503 09 09

© 2015 Tüm Hakları Saklıdır.

Webnode tarafından desteklenmiştir.