Kapalı Balkon Isıtma / Kış Bahçesi Isıtma

 
 
REXVA FİLM İLE KIŞ BAHÇESİ ZEMİNDEN ISITMA
 
 
Rexva ısıtıcı karbon filmle kış bahçesi zemin ısıtma mevcut kullanılan kapalı balkonlarda yada kış bahçelerinde de uygulanabilir. Sistem uygulamasından sonra üzeri halı yada parke ile kapatılır.
 
Kış bahçesi yerden ısıtma sistemleri döşemenin altında kaldıkları için mekanların dilendiğince dekore edilmesine imkan tanır.
Herhangi bir alan ya da hacim kaybına sebebiyet vermediği gibi, göze hoş gelmeyen radyatör panellerini saklamak için de harcanacak zaman ve paradan  tasarruf sağlar.
 
Yerden ısıtma, mekan içerisindeki sıcaklığın hem yatay, hem de dikey eksende homojen dağılması sayesinde konforlu bir ortam sağlar. Isı yükselir,bütün ısıtma sistemlerinin temel prensibi budur.Yerden ısıtmada,ısınma ayaklardan başlar ve ısınan hava yükselerek ısınmanın devamı sağlanır.
Kış bahçesi ısıtma için iki farklı elektrikli yerden ısıtma uygulamamız vardır.(Parke altı ısıtma & Seramik altı ısıtma)
 
 
Elektrikli Yerden Isıtmada SON TEKNOLOJİ...
 
REXVA KARBON FİLM - BALKON VE KIŞ BAHÇESİ ISITMA
 
Sonradan kapattığınız balkonlarda, ısıtma sistemi yoksa  doğalgazla ısınmak  tadilat gerektirecek..Bu durumda rexva karbon ısıtıcı filmi parke altına uygulayarak kapalı balkonunuzu kolaylıkla ısıtabilir,kışın da balkon keyfi yapabilirsiniz..
 
Kapalı balkon yada kış bahçesi  ısıtma sistemlerinde duvar tipi  termostatla sistemlerin sıcaklıkları kontrol altında tutulur.

Termostatlarımız yer sensörlü olarak çalışmakta olup zemin sıcaklığı 45 C kadar ısıtılabilir. 
Karbon film altına, 6 mm kalınlığında özel alüminyum folyolu yalıtım döşemekteyiz,üzeri 200 mikron aluminyum kaplı bu malzeme ısı yalıtımı sağlar .

Kullanılan balkon yada kış bahçelerini ısıtmak için çok pratik bir uygulamadır.

Genellikle uygulaması, ekibimiz tarafından 1 günde tamamlanır.
 
Parke altı ısıtma uygulamasında ,parkenizin 32.sınıf ısıya dayanıklı parke olması gerekmektedir.

Eğer küçük bir balkonunuz yada kış bahçeniz varsa sizin ölçülerinize göre rexva ısıtma filmlerimizi hazırlayıp kargo ile ulaştırıyoruz.Teknik destek alarak kolaylıkla uygulayabilirsiniz.
 
Fiyat teklifi ve bilgi almak için uygulanacak alanın enxboy ölçüleri ve bulunduğunuz ili , iletişim bilgilerinizle birlikte bilgi@karbonisiticifilm.com  adresine mail gönderebilirsiniz.

 

Kış bahçesi zeminden ısıtma

Kapalı balkon ısıtma

balkon ısıtma

İletişim

REXVA
İstanbul,TÜRKİYE

TEL 0212 424 01 26
GSM 0534 503 09 09

© 2015 Tüm Hakları Saklıdır.

Webnode tarafından desteklenmiştir.