Kapalı Balkon Isıtma / Kış Bahçesi Isıtma

Rexva karbon film ile kış bahçesi zeminden ısıtma
 
Rexva ısıtıcı karbon filmle kış bahçesi zemin ısıtma mevcut kullanılan kapalı balkonlarda yada kış bahçelerinde de uygulanabilir. Sistem uygulamasından sonra üzeri parke ile kapatılır.
(Parke; 32.sınıf ısıya dayanıklı olmalıdır.)
 
Kış bahçesi parke altı ısıtma- Bahçeşehir
 
Kış bahçesi yerden ısıtma sistemleri döşemenin altında kaldıkları için mekanların dilendiğince dekore edilmesine imkan tanır.
Herhangi bir alan ya da hacim kaybına sebebiyet vermediği gibi, göze hoş gelmeyen radyatör panellerini saklamak için de harcanacak zaman ve paradan  tasarruf sağlar.
 
Yerden ısıtma, mekan içerisindeki sıcaklığın hem yatay, hem de dikey eksende homojen dağılması sayesinde konforlu bir ortam sağlar. Isı yükselir,bütün ısıtma sistemlerinin temel prensibi budur.Yerden ısıtmada,ısınma ayaklardan başlar ve ısınan hava yükselerek ısınmanın devamı sağlanır.
Kış bahçesi ısıtma için iki farklı elektrikli yerden ısıtma uygulamamız vardır.(Parke altı ısıtma & Seramik altı ısıtma)
 
 
 
Elektrikli Yerden Isıtmada SON TEKNOLOJİ...
 
 
kış bahçesi ısıtma- park village
 
REXVA KARBON FİLM - BALKON VE KIŞ BAHÇESİ ISITMA
 
Sonradan kapattığınız balkonlarda, ısıtma sistemi yoksa  doğalgazla ısınmak  tadilat gerektirecek..Bu durumda rexva karbon ısıtıcı filmi parke altına uygulayarak kapalı balkonunuzu kolaylıkla ısıtabilir,kışın da balkon keyfi yapabilirsiniz..
 
Kapalı balkon yada kış bahçesi  ısıtma sistemlerinde duvar tipi  termostatla sistemlerin sıcaklıkları kontrol altında tutulur.
 
Rexva termostatlar

Termostatlarımız yer sensörlü olarak çalışmakta olup zemin sıcaklığı 45 C kadar ısıtılabilir. 
Rexva karbon film altına, 6 mm kalınlığında özel polietilen zemin yalıtım döşemekteyiz, bu malzeme ısı yalıtımı sağlar.

Kullanılan balkon yada kış bahçelerini ısıtmak için çok pratik bir uygulamadır.
 
kış bahçesi ısıtma- beykoz

Genellikle uygulaması, ekibimiz tarafından 1 günde tamamlanır.
 
Parke altı ısıtma uygulamasında ,parkenizin 32.sınıf ısıya dayanıklı parke olması gerekmektedir.
 
Isıtıcı film altına  PE yalıtım uygulanmaktadır.  
 *Önemli;   Kış bahçesi,konut ve balkonlarda parke altı ısıtmada yalıtımın önemi büyüktür ve kesinlikle halı koruyucu keçeler kullanılamaz.(Keçe, parke altında esneme yapar,rutubete dayanıksızdır,koku yapar.Neme maruz kaldığında çökme yapar,zamanla esneyen keçelerden dolayı parkeler açılma yapar.Nemi hapseden keçeler parkelerin çürümesine sebep olur.Keçe parke altında kullanılabilecek bir yalıtım malzemesi değildir.) Bu yüzden ısıya dayanıklı,kalın Polietilen yalıtım uygulamaktayız
Kapalı teras alanları için sulu borulu yerden ısıtma sistemleri uygun değildir. Çünkü sulu yerden ısıtma sistemleri, kesintili süreli kullanılamaz yani gün içerisinde ısıtıcının açılıp kapatıldığı mekanlar için uygun değildir,hızlı ısınamaz.Bu sebepledir ki kış bahçesi veya kapalı teras ısıtmaları tercihinde mekânın durumuna göre seramik altı ısıtmada karbonray ya da parke altında karbonik film ısıtma sistemleri tercih edilmelidir..

Eğer küçük bir balkonunuz yada kış bahçeniz varsa sizin ölçülerinize göre rexva ısıtma filmlerimizi hazırlayıp kargo ile ulaştırıyoruz.Teknik destek alarak kolaylıkla uygulayabilirsiniz.
 
Fiyat teklifi ve bilgi almak için uygulanacak alanın enxboy ölçüleri ve bulunduğunuz ili , iletişim bilgilerinizle birlikte bilgi@karbonisiticifilm.com  adresine mail gönderebilirsiniz.

 

Türkiye’de en sık uygulanan tadilat ve dönüşüm projelerinin başında kış bahçesi ve balkon kapatma uygulamaları geliyor. Özellikle apartman dairelerinde yaşam alanlarını genişletebilmek ve daha konforlu bir kullanım yaratabilmek için açık balkonlar farklı şekillerde kapatılıyor.Böylece artık kış bahçeleri ve balkon alanları sadece yaz ve bahar aylarında değil, dört mevsim kullanılabilen fonksiyonel odalara dönüştürülüyor. Ancak bir balkon ya da teras alanını kapatarak kış bahçesine çevirmek, her zaman o alanın dört mevsim de aynı konfor düzeyi ile kullanılabileceği anlamına gelmez.Konforlu bir kullanım sağlamak için kış aylarında bu alanların etkili bir yöntemle ısıtılması gerekir. İşte tam da bu noktada devreye giren en ideal ısıtma uygulamasının kış bahçesi elektrikli yerden ısıtma sistemleri olduğunu söyleyebiliriz. 

Rexva - parke altı ısıtma sistemi

İletişim

REXVA
İstanbul,TÜRKİYE

TEL 0212 424 01 26
GSM 0534 503 09 09

© 2015 Tüm Hakları Saklıdır.

Webnode tarafından desteklenmiştir.