Halı kaynak malzemeleri

 
İthalatını yaptığımız diğer ürünler; 
 
Floorex Halı Ek Yapıştırma malzemeleri
 
Floorex halı ütü bandı
 
İthalatını yaptığımız halı kaynak malzemeleri,halı ütü bandı hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifimiz için 0212 424 01 26 nolu telefondan ulaşabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.
 
2010 yılından bu yana ithalatını yaptığımız halı aparatları ve kaynak malzemelerimiz birinci sınıf özellikte ve garantili ürünlerdir.
 
    Halı Ütüsü ;
Altı kanallı, yapışkanı boşluğa doldurur. Hazır olduğunda sinyali yanar. Paslanmaz çelik alt koruma tabanı halının yanmasını önler.
 
    Halı Ütü Bandı ; Floorex ütü bandı ;
 
Floorex Halı ek ütü bandı , halı kaynak ütüsü ile yapıştırılır. 1.kalite ithal malzemedir.
 
Döşenen halıların ek yerlerinin belli olmaması için ütü bandı halıların birleşim bölgelerine uygulanır. Ütü ile ısıtılarak yapılan uygulamada halıların ek yerlerinden açılması önlenir. 
 
   Gerdirme Aparatı (dizlik);

Duvardan duvara halı montajında gerdirme görevi yaparak halının daha güzel döşenmesini sağlar ve halıya zarar vermez.
 
    Çivili çıta ; (Çivili halı çıtası)
 
Çivili çıta özellikle dokuma yün halılarda kullanılması çok faydalı bir malzeme olup halının baştan sonagergin durmasını sağlar. Periyodik yıkamalarda olası çekmelere karşı çözüm sunar.
 
Floorex Lateks halı yapıştırıcı;
 
Duvardan duvara halı yapıştırıcısıdır, tekstil ve pvc tabanlı halı yapıştırmada kullanılır. Saf kauçuk lateks yapıştırıcı   
 
 Kancalı halı bıçağı ;       
Halı ve tekstil sanayiinde kesme işlemleri için yüksek kaliteli bıçak. Kancalı halı bıçağı, 100 adet ve 1000 adet olarak satılmaktadır.
 
Halı ek- yapıştırma malzemeleri ,halı kenar kesme, halı kaynak malzemeleri, halı ütüsü,halı ütü bandı,lateks halı yapıştırıcısı,çivili halı çıtası,gerdirme aparatı,keçe yapıştırıcı,halı çekme aparatı,halı makası,halı yapıştırıcı

halı kaynak malzemeleri halı ütü bandı

Bizimle iletişime geçin

İletişim

REXVA
İstanbul,TÜRKİYE

TEL 0212 424 01 26
GSM 0534 503 09 09

© 2015 Tüm Hakları Saklıdır.

Webnode tarafından desteklenmiştir.