Cafe yerden ısıtma  

Rexva karbon film ile zeminden ısıtma  / Elektrikli yerden ısıtma filmleri 
 
Rexva ısıtıcı karbon filmle cafe ve kış bahçesi zemin ısıtma mevcut kullanılan cafelerde ve cafe kış bahçelerinde uygulanabilir. Sistem uygulamasından sonra üzeri parke ile kapatılır. (Parke; 32.sınıf ısıya dayanıklı olmalıdır.)
 
Cafe yerden ısıtma Hayrola Cafe
 
Karbon filmle elektrikli yerden ısıtma sistemleri döşemenin altında kaldıkları için mekanların dilendiğince dekore edilmesine imkan tanır.
Herhangi bir alan ya da hacim kaybına sebebiyet vermediği gibi, göze hoş gelmeyen radyatör panellerini,ısıtıcıları saklamak için de harcanacak zaman ve paradan  tasarruf sağlar.
 
Yerden ısıtma, mekan içerisindeki sıcaklığın hem yatay, hem de dikey eksende homojen dağılması sayesinde konforlu bir ortam sağlar. Isı yükselir,bütün ısıtma sistemlerinin temel prensibi budur.Yerden ısıtmada,ısınma ayaklardan başlar ve ısınan hava yükselerek ısınmanın devamı sağlanır.
 
Cafe yerden ısıtma Tarabya Sarıyer
 
Sonradan kapattığınız cafe kış bahçeşerinde, ısıtma sistemi yoksa  doğalgazla ısınmak  tadilat gerektirecek.Bu durumda rexva karbon ısıtıcı filmi parke altına uygulayarak kış bahçenizi kolaylıkla ısıtabilir,kışın müşterilerinize konforlu bir ısınma sağlayabilirsiniz.
 
Parke altı ısıtma Beykoz
 
Cafe elektrikli yerden ısıtma sistemlerinde duvar tipi  termostatla sistemlerin sıcaklıkları kontrol altında tutulur.
Termostatlarımız yer sensörlü olarak çalışmakta olup zemin sıcaklığı 45 C kadar ısıtılabilir. Cafelerde doluluk oranına göre bölgesel olarak ısıtma sağlanabilir.
 
Rexva termostatlar
 
Rexva karbon film altına, 6 mm kalınlığında özel polietilen zemin yalıtım malzemesi döşemekteyiz, bu malzeme ısı yalıtımı sağlar.Isıtıcı film altına  PE yalıtım uygulanmaktadır. 
 *Önemli;   Kış bahçesi,konut ve balkonlarda parke altı ısıtmada yalıtımın önemi büyüktür ve kesinlikle halı koruyucu keçeler kullanılamaz.(Keçe, parke altında esneme yapar,rutubete dayanıksızdır,koku yapar.Neme maruz kaldığında çökme yapar,zamanla esneyen keçelerden dolayı parkeler açılma yapar.Nemi hapseden keçeler parkelerin çürümesine sebep olur.Keçe parke altında kullanılabilecek bir yalıtım malzemesi değildir.) Bu yüzden ısıya dayanıklı,kalın Polietilen yalıtım uygulamaktayız
 
polietilen yalıtım malzemesi
 
Mevcut kullanılan cafe yada kış bahçelerini ısıtmak için çok pratik bir uygulamadır.
 
Genellikle uygulaması, ekibimiz tarafından 1 günde tamamlanır.
 
Kış bahçesi ısıtma Rexva
 
Parke altı ısıtma uygulamasında ,parkenizin 32.sınıf ısıya dayanıklı parke olması gerekmektedir. ( Parke altı ısıtma uygulanacak alan suya karşı yalıtımlı olmalıdır.Eğer yaz dönemi üzeri açılan vea suya maruz kalabilecek bir alan ise parke altı ısıtma yerine seramik altı ısıtma önerilir bkz: Karbonray)
 
 
Fiyat teklifi ve bilgi almak için uygulanacak alanın enxboy ölçüleri ve bulunduğunuz ili , iletişim bilgilerinizle birlikte bilgi@karbonisiticifilm.com  adresine mail gönderebilirsiniz.

 

Bizimle iletişime geçin

İletişim

REXVA
İstanbul,TÜRKİYE

TEL 0212 424 01 26
GSM 0534 503 09 09

© 2015 Tüm Hakları Saklıdır.

Webnode tarafından desteklenmiştir.