Rexva PTC Film

  • Ptc ısıtıcı film, kendinden termostatlıdır.
  • Aşırı ısınmalara karşı ısı emniyeti vardır .
Rexva PTC ısıtıcı film (Regüleli)
Genişlik : 80cm & 50 cm
Uzunluk : Her 25.cm de bir kesilebilir, 100 mt rulolar halinde satışa sunulmuştur.
Güç; 190W/m & 220W/m
Rexva Ptc karbon ısıtıcı filmlerinin en büyük özelliği film yüzey ısısı arttıkça filmin çektiği gücün azalmasıdır.Diğer filmlere göre elektrik tüketimi daha azdır.
Ptc ısıtıcı film çalıştırıldığı anda metrede ki enerji tüketimi 220watt olup, yüzey ısındıkça bu güç yavaş yavaş düşmektedir.Termostatla dinlenmeye geçip soğuma başladığında, güç tekrar yavaş yavaş yükselmektedir.Bütün elektrikli ısıtıcılarda olduğu gibi bu ısıtıcı filmlerin de yer sensörlü termostat ile sıcaklık kontrolü sağlanmalıdır.
 
Rexva PTC ısıtıcı Filmin en önemli özelliği belli bir ısı seviyesinden sonra ısıyı sabit bir seviyede tutmasıdır. Kendinden termostatlı olması sayesinde aşırı ısınmalara karşı ısı emniyeti görevi görmektedir. Rexva PTC Isıtıcı Filmin bu özelliği sayesinde kullanım esnasında herhangi bir olumsuzluğun yaşanması söz konusu olmayıp oldukça emniyetlidir.
 
 

Rexva;

ISO9001 , ISO14000 , CE başta olmak üzere , UL (ABD elektrik güvenlik Belgelendirme), NRTL (Kuzey Amerika elektrikli güvenlik Belgelendirme), GOST (Rusya elektrikli güvenlik sertifikası) , UKR TEST (Ukrayna elektrik güvenlik Sertifikası) ve uluslararası laboratuarların testlerinden geçmiş bütün sertifikalara sahip olan ürünleri ile mükemmelliğini kanıtlanmıştır.

 

Rexva ısıtıcı film çeşitleri

Rexva Ptc karbon ısıtıcı film

İletişim

REXVA
İstanbul,TÜRKİYE

TEL 0212 424 01 26
GSM 0534 503 09 09

© 2015 Tüm Hakları Saklıdır.

Webnode tarafından desteklenmiştir.