Ofis Yerden Isıtma

Karbon ısıtıcı filmlerimiz , ofis ve işyerlerinin ısıtılmasında da ideal şartları sağlamaktadır.Karbonik filmle zemin ısıtma kullanılan mevcut durumda ki ofisler de uygulanabilir.
Sistem uygulamasından sonra üzeri parke ile kapatılır.Parke,32.sınıf ısıya dayanıklı olmalıdır.
 
Yerden ısıtma sistemleri döşemenin altında kaldıkları için mekanların dilendiğince dekore edilmesine imkan tanır. Herhangi bir alan ya da hacim kaybına sebebiyet vermediği gibi, göze hoş gelmeyen radyatör panellerini saklamak için de harcanacak zaman ve paradan  tasarruf sağlar.  Yerden ısıtma, mekan içerisindeki sıcaklığın hem yatay, hem de dikey eksende homojen dağılması sayesinde konforlu bir ortam sağlar. Odanın her yanı eşit ısınır. Radyatör sisteminde yaşanan; peteklere yakın yerlerin sıcak, uzak yerlerin serin olması problemi yoktur.  Parke altı ısıtma uygulamasında ,parkenizin 32.sınıf ısıya dayanıklı parke olması gerekmektedir.
 Yapılan incelemelerde "far infrared" ısının toz böceklerini (mite) ve bakterileri azalttığı görülmüştür. Far infrared ısı, insanın yaydığı ısı ile aynı frekanstadır. Her ikisinde de ısı kaynağı karbondur.  
Rexva ısıtıcı film çalışma alanlarını ısıtmada uygun ve kalıcı bir çözümdür;
Örneğin;
 ● Ofis ve işyerlerinde yerden ısıtmada,
 ● Büro mobilyaları içerisine montaj yapılarak diz ve ayaklarınızı sıcak tutacaktır.  
 ● Fabrikalarda ,işçiler hat halinde çalışıyor veya fazla yer değiştirmiyorlarsa, sadece onların durduğu zemini ısıtmak çok ekonomik olur.Hareket etmeyenler soğuk ortamda daha çok ayaktan üşür. Makina ve işçi yerleşimine göre kısmi döşeme yapılabilir.
Bekçi kulübelerinde klasik ısıtma yöntemlerinde (elektrikli ısıtıcılar) 2000-3000 watt arası enerji harcanmaktadır.Karbonik ısıtmada ,300-400 Wattlık ısıtıcı filmler kullanılarak, hem zeminden ısınmanın konforunu yasar hem tasarruflu sağlarsınız.Karbonik ısıtmada ısı dağılımı homojen olduğundan tek bir bölgeyi değil tüm ortamı en hızlı şekilde aynı derecede ısıtır.Karbonik ısıtma ile klasik ısınma yöntemlerinin 8/1'i maliyetine ısınma sağlayabilirsiniz.
 

 

İletişim

REXVA
İstanbul,TÜRKİYE

TEL 0212 424 01 26
GSM 0534 503 09 09

© 2015 Tüm Hakları Saklıdır.

Webnode tarafından desteklenmiştir.